Проект "Вчимося жити разом"

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» в поточному році разом з Національним Університетом «Києво-Могилянська Академія» стали головними виконавцями проекту «Вчимося жити разом» з розвитку життєвих навичок та надання психологічної та соціальної підтримки дітям та підліткам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні. Проект реалізується у Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях, в яких є найбільша кількість дітей, переміщених з зони конфлікту. Проект вроваджується за ініціативи Європейського Союзу (ЄС) Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Він є складовою ініціативи ЄС під навою «Діти Миру», виділеної на освітні проекти у зонах конфлікту. Проект реалізується в двох напрямках – формування у школярів життєвих навичок, що сприятимуть позитивній адаптації, та надання дітям психологічної допомоги та підтримки в навчальних закладах. Проектною діяльністю планується охопити 25% всіх шкіл та дошкільних закладів задіяних областей, провести понад 130 тренінгів різних рівнів, навчивши понад 3300 педагогів та понад 50 000 дітей. Головним партнером проекту є Міністерство освіти і науки України. Учасників установчого семінару, що пройшов у Києві 2-3 грудня, привітав Юрій Григорович Кононенко, начальник Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України. Учасники обговорили попередній план проектних заходів, методологію проекту, цільові групи, можливості для співпраці та обміну досвідом.

З 2016 - 2017 навчального року КЗ "НСЗШ №24" відповідно до робочого навчального плану буде працювати в проекті "Вчимося жити разом" за курсом, який називається "Кроки до порозуміння".

Відповідно, у 10 класі, який навчається за двома профілями: "Історичний" та "Біотехнологічний" в кожній підгрупі виділено по тижневій годині навчання за даним проектом. Всього: 35 годин.