Виховна робота

Важлива роль у вихованні учнів, розширенні й поглибленні їхніх знань, розвиткові творчих здібностей належить  виховній роботі

В основу організації виховної роботи КЗ «НСЗШ №24» покладені –Конституція України, Закони України «Про освіту» , «Про загальну середню освіту», «Про свободу совісті та релігійні організації», «Про фізичну культуру і спорт». Декларація про загальні засади державної політики України стосовно сім’ї та жінки, Указ Президента України від 27.04.1999 р. №456 «Про заходи щодо розвитку духовності, захисту моралі та формування здорового способу життя громадян», комплексні заходи щодо реалізації молодіжної політики в Україні («Молодь України»), Національна програма «Освіта» (Україна ХХІ століття), Концепція виховання дітей і молоді в національній системі освіти, Концептуальні засади гуманітарної освіти в Україні, Концепція фізичного виховання в системі освіти України, Концептуальні засади подальшого розвитку фізичної культури і спорту в Україні, Цільова комплексна програма «Фізичне виховання - здоров’я нації» та інші нормативно-правові документи.Планування виховної роботи в школі з цього напрямку здійснено відповідно до рекомендацій МОН України та методичних матеріалів, розміщених в сучасній науково-методичній літературі, адаптовано до умов КЗ «НСЗШ №24».

Плани передбачають:

- аналіз виховної роботи за минулий рік;

- завдання на новий навчальний рік;

- роботу з учнями;

- взаємодію з педагогічним колективом;

- роботу з родиною, громадськістю.