Дистанційне навчання

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) Міністерство освіти і науки України (далі – МОН) надає роз’яснення щодо забезпечення підсумкового оцінювання учнів та організованого завершення навчального року.

Оцінювання є невід’ємною частиною процесу навчання, дистанційне навчання не є винятком. Для учнів 1-2-х та 3-х пілотних класів початкової школи застосовується формувальне та підсумкове оцінювання. Для учнів 3-4-х класів початкової школи, базової та профільної школи – поточне, формувальне та підсумкове (тематичне, семестрове, річне) оцінювання.

Оцінювання результатів навчальної діяльності може здійснюватись у синхронному або асинхронному режимі.

Синхронний режим дозволяє забезпечити більш об’єктивне оцінювання, проте вимагає відповідного технічного забезпечення у вчителя та всіх учнів. Залишається ризик технічних збоїв під час виконання окремими учнями завдання, тому слід застосовувати індивідуальний підхід та передбачити можливість повторного виконання тесту (контрольної, самостійної роботи тощо).

Результати оцінювання навчальних досягнень рекомендовано повідомляти учням у такі способи: фіксувати в електронному щоденнику (за наявності), надсилати в індивідуальному порядку шляхом використання одного із засобів зв’язку (електронної пошти, смс-повідомлення, повідомлення в одному з месенджерів, повідомлення по телефону тощо). Про способи оцінювання та канал зв’язку, який буде використовуватись учителем і учнями одного класу, необхідно повідомити учнів та їх батьків.

Наша школа здійснює дистанційне навчання на платформі Human, де в зрозумілий спосіб побудоване навчання відповідно розкладу, учні можуть легко через платформу приєднатиися до онлайн уроку. Відправити на перевірку виконану роботу, отримати коментар до роботи від вчителя і оцінку.

Якщо у вас виникли проблемі з роботою на платформі, то канал  на YouTube  https://www.youtube.com/channel/UCYBp0PXWPPeDwK2FtPsAlaA, допоможе у їх вирішені.