Пам'ятка для батьків

Найголовніше, це виховати в дитині культуру користування інтернетом. Ви ж вчіть своїх дітей поводитися в суспільстві, прищеплюйте їм певні правила етикету, виховуєте в них любов до людей. Те ж саме необхідно робити, і коли справа стосується віртуального простору. Якщо ж вам самим щось невідомо, ви можете знайти спеціальну літературу, яка допоможе все правильно пояснити це дитині. Якщо ж проблема вже існує, то не зволікайте, і якщо самостійно впоратися вам не вдається, зверніться до фахівця.

Не можна заперечувати, що у комп'ютерних технологій велике майбутнє, і вони крім шкоди, приносять і значну користь. Просто потрібно використовувати їх за призначенням і з розумом!

Шановні батьки!

Запам'ятайте самі та навчіть свою дитину про відповідальність за заподіяння шкоди іншій особі. До адміністративної відповідальності притягуються з 16 років, а до того відповідальність за вчинки дітей несуть їхні батьки.

За булінг, вчинений малолітніми або неповнолітніми особами віком від 14 до 16 років,тягне за собою накладання штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють.