Семінари, конференції, педради

Перший семестр 21-22 навчального року вчителі СШ24 закінчили педагогічною радою " Розвиток навичок ХХІ століття за допомогою онлайн-сервісів". Педагоги поділилися набутим досвідом під час дистанційного навчання, що допомагає всім відповісти на виклик сучасних вимог навчання. Колектив школи вітає всіх з прийдешнім Новим роком та Різдвом!

05 листопада 2021 року для педагогів КЗ "НСЗШ №24" практичним психологом Кожемякіною Н.В. було проведено Zoom конференцію «Емоції. Ресурси відновлення в умовах карантину». Педагоги отримали гарні поради для відновлення свого творчого потенціалу та натхнення.

26 лютого у СШ24 зібралися фахівці міських шкіл з англійської мови на професійний семінар - "Забезпечення всебічного розвитку учня, його нахилів і здібностей на уроках англійської мови як засіб стійкої мотивації до її вивчення у контексті НУШ". Відкрила семінар методист Нікопольського науково-методичного центру Мальцева О.О. СШ 24 гідно представили фахівці справи - Соколова Н.М. майсер - класом з теорії множинного інтелекту та Анабтаві Р.І. поділилася власними враженнями від міжнародної конференції з проблем вивчення англійської мови. Кафедра англійської мови у складі Патенко І.В., Сотнікова І.І., Порошина Л.М., Прищепа Ю.В. та Салоїд Є.О. під керівництвом директора школи Маслюк О.Ю. підтримували колег школи і максимально створили умови для плідної роботи семінару.

19 листопада 2020 року в СШ24 - пройшов педагогічний консиліум Психологічна підтримка та супровід п'тикласників в умовах адаптації. Вчителі діляться враженням, обмінюються досвідом. Шкільний психолог Кожемякіна Н.В. надає психологічне підгрунтя процесу адаптацї.

Творча атмосфера панувала 23 квітня на міському семінарі вчителів російської мови і зарубіжної літератури "Формування базових сучасних компетенцій на уроках російської мови , зарубіжнлї літератури та у позакласній роботі " у СШ24. Відкрили семінар методист НМЦ Юрич Т.М. та директор школи Маслюк О.Ю. Під час семінару відбувалося дуже багато цікавого. Буригіна І.В. займалася з 9-Б лінгвістикою публіцистичного тексту, Канчук Т.В. давала колегам майстер -клас з навчання учнів орфограмам, Кожемякіна Н.В. викривала психологічні аспекти формування ключових компетентностей на уроках словесності, Базюкевич Л.М. зосередилася на формуванні мовленнєвої компетенції учнів в умовах двомовності. Ну і академічну втому педагоги зняли в актовій залі під час шкільного мюзіклу "Сорочинський ярмарок". Вчителі словесності СШ 24 сподіваються , що їх досвід був цікавий колегам.

Під час призупинення занять, 10 лютого, педагоги СШ24 радилися і ділилися думками як виховувати справжніх лідерів в умовах сучасної школи. Вчилися аналізувати складні питання і знаходити шляхи їх вирішення за допомогою сучасних методик.Довели один одному, що педрада - це цікаво.

10 квітня 2019 року педагогічний колектив СШ24 зібрався на педагогічну раду. На цей раз мова йшла про педагогіку партнерства. Науково-методичні засади обгрунтувала у доповіді Смольянова О.М., заступник директора з НВР. Поділилися соїми наробками вчителі Руденко О.Є. зі скрайбінг-технології, Гресько О.О., логопед Базюкевич Л.М. надала слушних порад з активізації розумової діяльності учнів під час навчання. Педагогічна рада пройшла дуже творчо, вчителі намітили цілі, яки вони будуть досягати разом із вихованцями.

15 березня 2019 року КЗ НСЗШ 24 стала місцем проведення конференції з історії для школярів міста -100 річчя Української Революції.

26 вересня 2018 року СШ№24 стала місцем проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю "Сучасні спеціальні освітні послуги в роботі з дітьми з особливими потребами". Відкрила конференцію заступник міського голови Коник О.В., взяла участь начальник відділу освіти і науки Нікопольської міської ради Селютіна О.М. На конференції виступили заступник директора СШ24 Смольянова О.М., практичні психологи Мамедова Т.В., Жигалова О.В., Сіліна Н.А., Коноваленко С.В., вчитель-дефектолог Шашко Г.М., практичний психолог-арттерапевт Сисоєва К.В..Надали практичну допомогу у складанні індивідуального плану розвитку дитини з особливими потребами Бистрова Ю.О., доктор психологічних наук, професор кафедри психокорекційної педагогіки НПУ ім М.П.Драгоманова; Коваленко В.Є., кандидат психологічних наук, доцент кафедри корекційної освіти та спеціальної психології Харьківської гуманітарної педагогічної академії.Закрив конференцію Президент та ректор медико-педагогічного департаменту м.Рубі (Іспанія). Ініціатор проведення конференції - Пастухова О.Є., завідуюча КДНЗ №56 "Усмішка", депутат міської ради та дружний колектив дитячого садочку.