Патріотичне виховання

Всеукраїнська патріотична гра "Джура"

В Україні Міністерством освіти і науки України спільно з Радою козацьких отаманів України та МБУ «Центр Національного Відродження» вже восьмий рік впроваджується в навчальні заклади України Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»).

Ця робота проводиться за сприяння Міністерства молоді та спорту України, Міністерства культури України, Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства надзвичайних ситуацій, а також Служби безпеки України та Державної прикордонної служби України.

Виховна система гри «Джура» включає в себе постійну навчально-виховну роботу в кожній школі протягом усього навчального року, дає можливість залучити до спільної дії учнів, педагогів, батьків, представників органів місцевого самоврядування та громадських організацій.

Одним із підсумків  цілорічної праці є міський етап гри, який проводився на базі нашої школи.