Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 24

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

Виховні заходи і свята

16 грудня в приміщенні актової зали відбулось урочисте святкування ювілею школи - нашій школі виповнилось 25 років.

На свято завітали почесні гості: заступник міського голови Коник О.В., начальник відділу освіти і науки Сафонова В.В., шефи навчального закладу, колишні й теперішні педагоги та учні, випускники школи.

Розпочалося відзначення ювілею з ознайомлення з історією школи та її нинішнім днем. Заступник міського голови Коник Ольга Василівна вручила вчителям школи Хілько Ірині Олександрівні та Липчук Наталі Іванівні квіти й подяку за високий професіоналізм педагогів та у зв’язку із 25-річчям закладу.

Також грамотами відділу освіти і науки були відзначені інші вчителі нашої школи. Віншували також ювілярів і представник міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.Не оминули увагою і підшефний заклад завод феросплавів.

Випускники змогли пригадати свої шкільні роки та переглянути фільм про сучасну школу № 24. Учасники концерту, діти 1-11 класів, із задоволенням вітали школу-ювілярку з днем народження, адже кожен з нас - це частинка великої шкільної родини.

Що й казати, З Ювілеєм, рідна школо!!!

Літа спливають і уходять в небуття. Скільки перших і останніх дзвоників пролунало на подвір'ї нашої школи, скільки поколінь випускників вийшли у доросле життя по рушниковій стежці, що починається на її порозі, адже школа - єднає друзів.

Повертайтесь до рідної школи,

Повертайтесь у будь-який час,

Вона вас не забуде ніколи,

Двері завжди відкриє для вас.