Звіт про діяльність закладу 2019-2020 н.р.

за 2019 – 2020 навчальний рік щодо роботи комунального закладу

« Нікопольська середня загальноосвітня школа №24»

У школі 36 класів, з них 17 класів початкової школи, 19 – 5-11 класів, що  складає 912 учня. З них 37 учнів класів ЗПР, 3 дитини з інклюзивною освітою.

Школа здійснює свою діяльність відповідно до  затвердженого плану роботи на рік.

На базі нашого закладу працює медіотека, ресурсна кімната для дітей з особливими освітніми потребами, що потребують інклюзивної освіти. Протягом 2019-2020 н. року були виконані ремонтні роботи працівниками школи: заміна шпалер 1-го поверху старшого блоку, молодшого блоку, рекреації до їдальні, фарбування стін, підлоги, вікон, дверей. Також фарбування спортивних знарядь на подвір’ї школи. Також були проведені ремонтні роботи водопостачання, ремонт та закупівля нових кранів у туалети школи, прочистка каналізації їдальні. Зроблені косметичні ремонти кабінетів №№112 (музичне мистецтво), 202 (інформатика), 303 та 304 (англійська мова), педагога-організатора, технічних працівників. Заміна старих ламп освітлення на нові (сучасні).Також завезено землю на спортивному полі школи.

До адміністрації школи за 2019 рік надходили звернення батьків в усній формі щодо господарчих питань; тощо.

Скарги та пропозиції належним чином були поставлені на контроль та розглянуті. Заявникам надані відповіді у письмовій або усній формі.

Згідно  статті 30 Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VIII школа має офіційний  веб-сайт, а також сторінки у мережі «fecebook». Ми систематично звітуємо перед батьками на загальних зборах та оприлюднюємо звіти на офіційних сайтах.

У 2019- 2020 н. році учні школи приймали активну участь у міських предметних олімпіадах -38, з них 12 призерів, та були учасниками олімпіад ІІІ етапу – 4 учасники і вони ж 3 призери. Більше 100 учнів взяли участь у конкурсі Левеня інтернет-олімпіадах. Конкурсах ім.П.Яцика та Т.Шевченка, де отримали 15 призових місць. Команда учнів з екологічної агадбригади під керівництвом вчителя біології Литвин Л.А. зайняли ІІ місце в обласному конкурсі екобригад. Також у школі проходив семінар вчителів англійської мови мови.

У 2019-2020 н.р.  вчителі початкових класів продовжують працювати за Новим Стандартом початкової освіти, що передбачає інший сучасний підхід до освітнього процесу.

Ідея Нової Української Школи активно впроваджувалася спільно з батьками. В класних кімнатах було створено 7 навчальних зон для комфортного навчання дітей.

У школі було зареєстровано 54 учасників з предметів ЗНО у 2020 році. За результатами складання тестів  якість склала 54%,а успішнісь – 99%.

68 учнів брали участь у фестивалях та конкурсах різних рівнів. Це і Всеукраїнська дитячо-юнацька  військово-патріотична гра «Сокіл»(«Джура»), різні спортивні змагання з волейболу, баскетболу футболу, легкої атлетики та інше.

Згідно плану  роботи школи були проведені різноманітні екскурсії,  також тісно співпрацювали з музеєм.

На сайті систематично розміщується вся інформація стосовно господарчої діяльності закладу, а також про кошторис призначений місцевим бюджетом, спонсорські кошти.

Директор школи                                                         О.Ю.Маслюк