Історія школи

1991 року розпочала свою діяльність середня загальноосвітня школа №24. На момент відкриття у школі було 35 класів, в яких навчалося 850 учнів.

З 28 листопада 2005 року рішенням Нікопольської міськради школу перейменовано  у «Нікопольську середню загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №24». Станом на вересень 2021 року у стінах нашої школи навчаються  919 учнів, а це 35 класів, 3 з яких з інклюзивною освітою, і 3 класи ІПК.

З 1991 по 2020 роки "Атестатів зрілості" отримало 2828 випускників, із них 89 з відзнакою. Навчальний заклад перебуває у міській комунальній власності, підпорядковується відділу освіти і науки Нікопольської міської ради, та функціонує на підставі нормативно-правової документації відповідно до чинного законодавства.

Починаючи з моменту побудови школи (1991 рік ) і до 1993 року очолював школу перший директор Гнатенко Сергій Григорович. Змінив його на посаді директора  Полянчук Михайло Васильович. Пізніше на посаду директора було призначено Натфулліну Тамару Василівну. В 2003 році керівництво школою передали Космачовій Валентині Вікторівні. Сьогодні посаду керівника школи очолює Маслюк Оксана Юріївна.

Працівники школи та адміністрація у складі: директор школи Маслюк О.Ю., заступник з навчально-виховної роботи Лисенко Ю.М., Смольянова О.М., заступник директора з виховної роботи Сотнікова І.І.,   заступник директора з господарських питань — Фісюк В.А., всіляко сприяють всебічному розвитку школярів.

На базі нашої школи створені 3 класи з інклюзивною освітою, де працюють висококваліфіковані помічники вчителя - асистенти, що надають допомогу учням з особливими освітніми потребами, проводять спостереження за дитиною з метою вивчення її індивідуальних особливостей, схильностей, інтересів та потреб. Такою на базі нашої школи створені класи педагогічної корекції. З 2003 року в школі здійснюється профільне навчання в 10-11 класах за такими напрямками: екологічні, технологічні та біо-технологічний класи.

Наша школа прославлялася випускниками на чемпіонатах світу:

Стенковим Максимом - зі скелелазання;

Слободяк Анною - з кік-боксингу.

та чемпіонами України:

Малою Настею - художня гімнастика;

Рукіною Поліною - з кік-боксингу;

Шевченкою Катериною - з кік-боксингу;

Назарцем Павлом - з кік-боксингу.