Місячник шкільних бібліотек

пропроведення Всеукраїнського місячникашкільних бібліотек

в КЗ НСЗШI-IIIст. №24

Згідноз наказом Міністерства освіти і наукиУкраїни від 12.08.2014 р. №931 “Про проведеннящорічного місячника шкільних бібліотек”протягом жовтня 2015 року відповідно ззаздалегідь складеним планом бувпроведений другий Всеукраїнськиймісячник шкільних бібліотек.

Булипроведені наступні заходи:

1. Бібліотечні уроки:

• По дорозі в Читай-місто (про правила і уміння поводитися з книгою - для учнів 1-х класів).

• Твій друг - книга (про утворення паперу, виникнення перших книг, бібліотек – для учнів 2-х класів).

• Мандрівка світом книг ( про історію книгодрукування і якими шляхами воно прийшло на землю словян – для учнів 3-х класів).

• Довголіття підручника в твоїх руках ( для учнів 4-х класів).

• Книги – кораблі думки (для учнів 6-х класів).

• Уявлення про словники, довідники, енциклопедії (для учнів 7-х класів).

1. Для школярів 2-А,Б,В,Г класів були організовані екскурсії до шкільної бібліотеки, де учнів ознайомили з основними правилами користування бібліотекою, навчили як самостійно вибрати книгу.

2. Були організовані зустрічі:

• Від захоплень до професії (профорієнтаційний диліжанс для учнів 9-х класів).

• “Наркотики і наркоманіяпідступний ворог людства” (зустріч-спілкування учнів 8-х класів з психологами Нікопольського наркологічного центру).

• Фарбами створена краса (зустріч учнів 10-х класів з нікопольським художником Валсамакі В.Д.).

1. Година розваг Розумники і розумниці (для 4-х класів разом з філ.бібл.№4)

2. Година фольклору Добре мудрим в світі жить (для учнів 3-х класів філ.бібл.№4).

Узв’язку з тим, що в цьому році Всеукраїнськиймісячник шкільних бібліотек проходивпід гаслом “Виховуємо громадянина –патріота України” бібліотекарямиособлива увага була звернута на заходи,що пов’язані з патріотичним вихованням

1. До дня Українського козацтва були проведені наступні заходи:

• учні 2-А класу прийняли участь в грі-змаганні Забави козачат на сучасний лад(філ.бібл.№6).

• для учнів 3-Г класу була проведена бесіда Минуле та сучасне міста Нікополя.

• учні 3-Д класу побували на екскурсії в краєзнавчому музеї, де ознайомились з природою рідного краю.

• учням 4-Б,В класів в БІЦ Слово запропонували прийняти участь в грі-подорожі Нікопольщина – край пяти січей

• для учнів 6-А класу бібліотекар Камбур Н.О. провела інформаційну годину на тему Про січ Запорізьку та запорожців.

• для учнів 7-Б,В класів була проведена бесіда з працівником краєзнавчого музею Вариводою Л. П. Шляхами козацької слави

• працівник краєзнавчого музею Анцишкін І. В. провів бесіду з учнями 8-А,Б класів присвячену дню українського козацтва і дню захисника України.

• учні 11 класу прийняли участь в перегляді і обговоренні документального фільму Рейд( про події на Донбасі).

1. Були організовані виставки:

• до дня художника Музи творчості і натхнення.

• до дня українського козацтва Козацькими шлязами.

• до дня ООН 70 років від дня створення ООН.

• До дня визволення України від німецько-фашистських загарбників Це залишиться назавжди.

1. Були проведені рейди по перевірці стану підручників.