Звіт про діяльність закладу 2020-2021 н.р.

директора школи Маслюк Оксани Юріївни

за 2020 – 2021 навчальний рік щодо роботи комунального закладу

« Нікопольська середня загальноосвітня школа №24»

У школі було 36 класів, з них 17 класів початкової школи, 19 – 5-11 класів, що  складає 912 учня. З них 37 учнів класів ЗПР, 3 дитини з інклюзивною освітою.

Школа здійснює свою діяльність відповідно до  затвердженого плану роботи на рік.

На базі нашого закладу працює медіотека, ресурсна кімната для дітей з особливими освітніми потребами, що потребують інклюзивної освіти.

Протягом 2020-2021 н. р. (влітку)  були виконані ремонтні роботи працівниками школи:

І. за рахунок відділу освіти і науки НМР:

- фарбування підлоги 3-й поверх початкової школи ( 11 банок фарби);

- 2 нових бойлери (1-й поверх початкової школи та великий спортзал);

- 2 вогнестійких дверей ( бібліотека та електрощитова);

- часткова обрізка гілок з північної сторони школи;

- забезпечення миючими та дезінфікуючими засобами, папером А4.

ІІ. За рахунок спец рахунку:

• Шпалери 3-й поверх ( 70 рулонів).

ІІІ. Допомога орендаторів:

• 2 доводчики на двері в початкову та старшу школу (Савицький, Вакуленко);
  • Лінолеум 66 м2  хол 2-й поверх (Савицький, Вакуленко);
  • Фарба для ремонту великого спортзалу та роздягальнь, тамбурів, часткового фарбування спортивних споруд на подвір’ї школи  (Соколов).

ІV. Допомога батьків:

• Шпалери 3-й поверх (35 рулонів);
  • Фарба для фарбування панелей на 3-му поверсі;
  • Фарба для підлоги 3-го поверху ( старша школа);
  • Клей для шпалер та клей для лінолеуму;
  • Ремонт сходинкового маршу;
  • Систематичний покіс трави на території закладу;
  • Придбаний тример для покосу трави;
  • Телевізор у кабінет музичного мистецтва.

Наразі вирішується питання щодо часткового ремонту асфальтопокриття на баскетбольному майданчику (яма) та поточного ремонту утеплення повітропроводу теплопостачання з СШ №10 до нас (за рахунок відділу освіти).

До адміністрації школи за 2020-2021 рік надходили звернення батьків в усній формі щодо господарчих питань, питань з навчально-виховного процесу та з інших питань.

Скарги та пропозиції належним чином були поставлені на контроль та розглянуті. Заявникам надані відповіді у письмовій або усній формі.

Згідно  статті 30 Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VIII школа має офіційний  веб-сайт, а також сторінки у мережі «fаcebook». Ми систематично звітуємо перед батьками на загальних зборах та оприлюднюємо звіти на офіційних сайтах.

У 2020 - 2021 н. році учні школи приймали  участь у міських предметних олімпіадах -25 чоловік, з них 12 призерів. Більше 100 учнів взяли участь у конкурсі Левеня інтернет-олімпіадах.

У школі було зареєстровано 48 учасників з предметів ЗНО у 2021 році. За результатами складання тестів  якість склала 54%,а успішнісь – 99%.

Школа посіла 164 місце серед закладів освіти по Дніпропетровській області за рівнем складання ЗНО серед 557 шкіл.

Учнів школи брали участь у фестивалях та конкурсах різних рівнів. Це і Всеукраїнська дитячо-юнацька  військово-патріотична гра «Сокіл»(«Джура») (дистанційно Інтернет-змагання) ІІ місце в Україні також обласний конкурс малюнків та технологічних проектів ІІ місце.

На сайті систематично розміщується вся інформація стосовно господарчої діяльності закладу, а також про кошторис призначений місцевим бюджетом, спонсорські кошти та інша інформація.